Ресторан Будинок архітекторів в Санкт-Петербурзі

408

Пам’ятки в Ресторан "Будинок архітекторів" у Санкт-Петербурзі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан "Будинок архітекторів" у Санкт-Петербурзі, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 25 993

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Ресторан “Будинок архітекторів” пропонує своїм гостям страви російської та європейської кухні. Фірмовими і улюбленими багатьма стравами тут є також гарячі страви з всілякої риби.

Крім неймовірно смачної їжі, яка готується кухарями вищої категорії, ресторан досить відомий своїм шикарним інтер’єром: дизайнери постаралися відтворити в закладі обстановку палацу 18 століття. Особливо вражають різьблені панелі, зроблені з масивів горіха, над якими елегантно розвішані мавританські панно з натуральної шкіри, де витиснуті різні малюнки. Особливо примечельно те, що тиснення виконано з допомогою тонованого срібла. Вражає уяву також стелю, прикрашений ліпниною та масивними старовинними люстрами. Любителям естетики припадуть до смаку і підлоги ресторану, зроблені з мармуру.

Цілком зрозуміло, що такий заклад як не можна краще підходить для проведення урочистих та святкових заходів, і майже щотижня орендується для проведення весільних церемоній. Ресторан включає основний зал, який представляє собою вітальню і здатний прийняти до 80 гостей, і банкетні зали, які також досить часто орендуються для корпоративних вечірок і являють собою білий зал з різнобарвним мармуровою підлогою і філігранної ліпниною і дубовий зал, оформлений у вигляді старовинної бібліотеки, затишок в якій створює працюючий камін, також оздоблене мармуровими плитами і прикрашений античними скульптурами з бронзи.