Ресторан Botin

181

Пам’ятки в Ресторан Botin, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан Botin, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 2 286

Ресторан Ботін є найстарішим рестораном у світі. Він був заснований французом Жаном Ботином в 1725 році, і з тих далеких часів і до сьогоднішнього дня господарі ресторану з покоління в покоління прагнуть зберегти його первісний простий стиль, що наближає ресторан до звичайної харчевні.

Рейтинг ресторану, що позначає «дві виделки», не заважає йому бути престижніше, ніж ресторан паризького готелю «Ринц», що має «п’ять вилок». Сюди навіть іноді заглядає сам король Хуан Карлос I, а в 1765 році тут працював мийником посуду 19-річний Франсиско Гойя. Хемінгуей називав цей ресторан кращим у світі.

Сьогодні ресторан займає 4 поверхи, на яких збережена обстановка заїжджого двору епохи Габсбургів. Зовні будівля також максимально зберегло свій первісний вигляд.

З меню тут можна покуштувати рибну солянку, смажену свинину з білими грибами, смаженого ягняти за спеціальними рецептами.