Ресторан Борис Годунов

273

Пам’ятки в Ресторан "Борис Годунов", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан "Борис Годунов", екскурсовод, замовити екскурсію,

Ресторан «Борис Годунов» знаходиться поряд з Московським Кремлем, в самому центрі столиці. Зали закладу служать колишні трапезні старовинного монастиря, який був заснований за часів правління Бориса Годунова. У ресторані відвідувачам запропонують скуштувати страви традиційної російської кухні і авторські — від шеф-кухаря закладу. Серед них варто відзначити гурьевськую кашу з медом, родзинками і горіхами; пельмені з ведмежатиною; млинці з ікрою; брусничний узвар; гусака, запечене по-царськи; засмажену оленину, паштет із зайця, страви з сьомги, осетрини і багато інших. Ціни тут виправдано високі: від 500 до 5000 рублів.

У ресторані «Борис Годунов» є три зали: Червоний, Зелений і Жовтий. Крім того, заклад має VIP-кабінетом на 8 персон. «Борис Годунов» може вмістити 140 чоловік одночасно. Інтер’єр закладу витриманий у стилі царських хором.

Обслуговування в ресторані — на найвищому рівні, з споконвічно російським гостинністю. Щодня з 21.00 у закладі починають свої виступи музичні російські та циганські фольклорні групи.