Пьяцца дель Дуомо

407

Пам’ятки в Пьяцца дель Дуомо, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пьяцца дель Дуомо, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 119

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Як і в будь-якому іншому стародавньому італійському місті, головна міська площа, звана Пьяцца дель Дуомо, є суттю міста, осереддям його індивідуальних рис, місцем, задає тон.
Головна площа сицилійської Катанні, з якої почалася історія поселення, теж зберігає давні риси та історію, яку неможливо не відчути, перебуваючи тут. Навіть попри те, що в кінці 17 століття місто було практично повністю зруйнований страшним землетрусом.

Символ міста — вирізаний з чорної лави слон, що прикрашає старовинний фонтан, безсловесно і постійно нагадує про близькість прекрасною, але дуже небезпечної Етни. Величний і лаконічний кафедральний собор Святої Агати, заснований в 11 столітті і став останнім притулком прославленого композитора Белліні (тут знаходиться його могила). «Слонячий палац», в якому зараз розташована мерія, і палац семінарії – будівлі в бароковому стилі. Всі разом вони утворюють строгий і надзвичайно гармонійний ансамбль площі.

Варто згадати, що після руйнівного землетрусу 1693 року Катання була фактично стерта з лиця землі, і всі архітектурні об’єкти, якими можна милуватися в наші дні, були з любов’ю відновлені. Ми знаємо їх вже як шедеври бароко 18 століття, ніж зразки давнього мистецтва. Але цей факт анітрохи не применшує цінності і безумовної краси площі.