Пушкінський будинок

371

Пам’ятки в Пушкінський дім, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пушкінський будинок, екскурсовод, замовити екскурсію,

Пушкінський Будинок розташований в місті Санкт-Петербург, на набережній Макарова. Заклад входить до складу Російської академії наук. В даний час Пушкінський Будинок розташовується в приміщенні, займаному раніше Петербурзької портової митницею.

Монументальна споруда в неокласичному стилі було побудовано в першій половині XIX століття за проектом архітектора В. Лукіні. Пушкінський Будинок був заснований в 1905 році в ознаменування сторіччя з дня народження великого поета. Фонди Пушкінського Дому містять велику колекцію рукописів, книг і сімейних реліквій, пов’язаних з А. С. Пушкіна.

У будівлю по набережній Макарова Пушкінський Будинок в’їхав у 1927 році, розташовуючись до цього в приміщеннях Академії наук в будівлі по Університетській набережній. Установа веде велику науково-дослідну діяльність, пов’язану з вивченням спадщини А. С. Пушкіна, переоцінити значення якого для російської культури неможливо.