Провулок Університетський

442

Пам’ятки в Провулок Університетський, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Провулок Університетський, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 2 507

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Провулок Університетський знаходиться в місті Ростов-на Дону. Він отримав свою назву тому, що тут розташований головний корпус Південного Федерального університету. Починається провулок від Великій Садовій вулиці і закінчується на вулиці Пушкіна, до нього примикає провулок Грецький і перетинає вулиця Суворова. Незважаючи на невеликі розміри в Університетському провулку знаходяться: Театр ляльок, Міський палац одружень та факультет журналістики.

Провулок являє собою асфальтовану дорогу з однією смугою руху в кожну сторону. Дорога розділена пішохідним тротуаром з зеленими насадженнями, рух автомобільного транспорту невелике. Пішохідні доріжки в провулку викладені тротуарною плиткою, будівлі розташовані тут цегляні, невисокі – від двох до чотирьох поверхів.

На перетині вулиці Суворова та Університетського провулка встановлено бюст Олександру Васильовичу Суворову – великому російському полководцю, який є основоположником російського військового мистецтва.Поряд з бюстом встановлені дві литі гармати, що символізують перемоги, здобуті завдяки генію Суворова.