Проспект Кірова

425

Пам’ятки в Проспект Кірова, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Проспект Кірова, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 222

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Проспект Кірова є однією з центральних вулиць міста. До 1917 року проспект називався Німецької вулицею, а до 1935-го — вулиця Республіки. У 19 столітті він вважався саратовським «Невським проспектом». Після того, як тут було закрито транспортний рух і організована одна з перших в країні пішохідна зона, вулиця стала називатися в народі «Саратовським Арбатом».

В даний час проспект Кірова – це головний пішохідний бульвар Саратова. Тут розташовані Центральний універмаг, безліч кафе, ресторани, комфортабельні готелі, бутіки, торговельні центри і нічні клуби. На проспекті встановлені пам’ятники герою неофіційного гімну міста, а також легендарної саратовської гармошці.

На вулиці Кірова знаходиться Саратовська державна консерваторія імені Ст. Л. Собінова, заснована в 1912 році. Вона є одним з найстаріших в Росії, а також першим в російській провінції вищим музичним навчальним закладом.