Привокзальна площа у Єкатеринбурзі

425

Пам’ятки в Привокзальна площа в Єкатеринбурзі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Привокзальна площа в Єкатеринбурзі, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 8 177

Привокзальна площа у Єкатеринбурзі – це одна з найбільш знаменитих площ міста. Офіційна назва площі звучить як «Площа імені Уральського добровольчого танкового корпусу», проте в народі вона була названа «Привокзальній», так як поблизу неї знаходиться вокзал. У 1908 році на площі було побудовано п’ятиповерхова цегляна будівля архітекторів Е. І. Первушина і А. О. Борчанинова, фасад якого виходить на південну сторону площі.

Сама площа покладена вишуканою плиткою, що додає їй шарму і загадковості. За своє тривале існування площа неодноразово змінювалася. На ній добудовувалися різні будинки, будівлі та пам’ятники, що значно вплинуло на її популярність. Так як площа достатньо жвава, у вечірній час вона висвітлена сотнею вогнів. Особливою популярністю площа користується серед іноземних туристів, які прибули оглянути визначні пам’ятки міста.