Привокзальна площа у Харкові

580

Пам’ятки в Привокзальна площа в Харкові, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Привокзальна площа в Харкові, екскурсовод, замовити екскурсію,

Привокзальна площа розташована навпроти Південного вокзалу Харкова. Привокзальна площа – це місце для прогулянок і відпочинку жителів міста і місце першого знайомства з Харковом його гостей. Ця територія привертає увагу великою кількістю квіткових клумб, а також кількома цветомузыкальными фонтанами.

Привокзальна площа була сформована ще в кінці 60-х років ХІХ століття. Роботи по облагагораживанию цій території проходили паралельно з будівництвом Курсько-Харково-Азовської залізниці. Милуючись величними будівлями, фонтанами і клумбами, важко уявити, що приблизно 150 років тому на цьому місці, званому Архієрейської левадою, знаходилося достатньо велике болото. В 1869 році його висушили, а на його місці побудували перший харківський вокзал. Але, з часом з’явилася потреба розвантажити пасажирські потоки, що прибували з Балашовської залізниці. Тому цю територію почали звільняти від будівель. Згодом тут була утворена площа, яка стала відомою як Привокзальна.