Приватний парк «Алея цивілізацій»

358

Пам’ятки в Приватний парк «Алея цивілізацій», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Приватний парк «Алея цивілізацій», екскурсовод, замовити екскурсію,

Приватний парк «Алея цивілізацій» розташований в селищі Кабардинка, недалеко від міста Геленджик. Парк був розбитий у 2002 році місцевим жителем, скульптором Олександром Івановичем Алексєєвим, на його земельній ділянці. Господар парку ставив за мету показати пам’ятники стародавньої архітектури в єдиній зв’язку епох і архітектурних напрямків.

У приватному парку «Алея цивілізацій» можна побачити зменшені копії піраміди Хеопса і грецького храму, старовинного фонтану і римської альтанки, а також безліч інших копій унікальних пам’яток зі всього світу. У 2006 році міська влада Геленджика виділили Алексєєву ділянку землі площею 0.5 га, для розширення його унікального парку «Алея цивілізацій».

В наші дні парк вражає відвідувачів не тільки зменшеними копіями пам’яток, майстерно створеними руками його власника, але і ретельно продуманим пристроєм території, де можна побачити рідкісні екзотичні південні рослини, від агави до банана, доглянуті доріжки і маленькі ставки. Також на території парку для зручності гостей працює невелике кафе “Млин”.