Пляжі Негрів

106

Пам’ятки в Пляжі Негрі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Пляжі Негрі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Негрил вважається найпопулярнішим курортом і славиться своїми піщаними пляжами. Негрил розташований на заході Ямайці і готовий прийняти всіх, хто прагне відпочити від міського шуму і суєти.

У 70-х роках пляжі заполонили хіпі, і поступово слава про їх пишноті облетіла весь світ. На всьому узбережжю, протянувшемуся на сім миль і охоплює Long Bay, West End і інші пляжі Негрі, посаджені кокосові пальми. Водна частина негрильского берега складається з коралових рифів, що утворюють незвичайні лагуни.

На всьому узбережжі дивно прозоре море, і навіть на глибині 25 метрів можна побачити дно. На відомому пляжі Long Bay туристів приваблюють вілли, міні-бари, фестивалі, концерти улюблених груп, м’який пісок і можливість зайнятися дайвінгом і сноркелінгом. Пляж Негрів West End – скелястий і практично без берега. Це місце підійде романтичним натурам, які прагнуть до самоти – готелі, бутіки і ресторани тут розташовані на скелях.