Пляж Ялікавак

465

Пам’ятки в Пляж Ялікавак, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пляж Ялікавак, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 704

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Ялікавак не тільки популярний туристичний курорт, відомий своїми пляжами, але і великий діловий центр на півострові. Він знаходиться в 18 км від Бодрума і являє собою колишній великий рибальський порт. Зараз промислом займаються значно менше, і вся бухта заповнена білосніжними яхтами. Ялікавак поєднує в собі реконструйовану частину старого міста і сучасні фешенебельні готелі.

На вершині пагорба над пристанню Ялікавак знаходиться головна візитна картка курорту – старовинні вітряки. Звідти відкривається чудовий вид на блакитну гавань з абсолютно прозорою водою, в якій яхти і човни парять в повітрі. Від пляжу розходяться вузькі витончені вулички з розкішними ресторанами, невеликими барами і і старовинними будівлями.

У Яликаваке тільки в гавані можна знайти пляжі-платформи, в іншому скрізь обладнані комфортні піщані узбережжя. Вхід у воду пологий і вже через п’ять метрів починається сама глибина. Бухти полюбилися віндсерферів і серфінгістам. Тут постійно дмуть досить сильні вітри, що сприяють активним заняттям спорту. У самої дикої частини Яликавака крихітний пляж облюбували морські леви. Це місце вважається заповідним, але дійти туди можна абсолютно вільно.