Пляж Веніс-біч

480

Пам’ятки в Пляж Веніс-біч, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пляж Веніс-біч, екскурсовод, замовити екскурсію,

Веніс-біч – один з найпопулярніших пляжів Лос-Анджелеса і всій Каліфорнії. Пляж являє собою не просто місце для купання, а справжній розважальний центр під відкритим небом, який користується любов’ю як серед місцевих жителів, так і серед туристів.

Веніс-біч включає в себе власне пляж, набережну, спортивний парк (Muscle beach), кілька гандбольних та баскетбольних майданчиків, тенісний корт, скейтпарк, а також безліч полів для пляжного волейболу. Тут кожен відвідувач знайде собі заняття по душі. Природно, сервіс на пляжі організований на вищому рівні – в наявності всі зручності, а також безліч платних розваг на зразок пірнання з аквалангом або катання на гідроциклі. Крім того, Веніс-біч відомий як культове місце для серфінгістів – любителі цього виду спорту стікаються в Лос-Анджелес зі всієї країни.

Веніс-біч – надзвичайно популярне місце, одне з найбільш відомих і улюблених в усьому Лос-Анджелесі. Тут часто відпочивають голлівудські знаменитості, а також знімаються фільми. Велика кількість розваг, чудові пляжі, чисте море і комфортні умови – все це привертає сюди безліч любителів активного відпочинку.