Пляж Сан-Агустін

407

Пам’ятки в Пляж Сан-Агустін, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пляж Сан-Агустін, екскурсовод, замовити екскурсію,

Пляж Сан-Агустін – це невеликий міський пляж, який призначений для спокійного відпочинку. Це затишне місце для тих, хто прагне до тиші та спокою. Зазвичай у будні дні на пляжі не буває багато відпочиваючих. У вихідні сюди приходять місцеві жителі, які живуть неподалік. Пляж Сан-Агустін є пісочним. На пляжі розташовуються кілька душових. Вхід до них безкоштовний. Поряд з душовими знаходиться невеликий магазин, в якому напрокат можна взяти парасольки і шезлонги. Загальна протяжність пляжу становить шістсот сімдесят метрів.

Поруч з пляжем розташований зручна парковка, розрахована на двісті автомобілів. На береговій лінії пляжу Сан-Агустін знаходиться кілька готелів. Поруч з пляжем побудована красива набережна. Тут є кілька магазинів, барів та кафе. У них відвідувачам запропонують страви, виготовлені з морепродуктів. Поруч знаходиться невеликий ринок, на якому можна придбати продукти та необхідні речі.