Пляж Paradise

411

Пам’ятки в Пляж Paradise, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пляж Paradise, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 134

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Пляж Paradise Beach – один з найкрасивіших пляжів в Мексиці, розташований неподалік від стародавнього індіанського міста Тулум. Його назва говорить сама за себе.

Paradise Beach має непередаваними магнетизмом і загадковістю – тут поєднуються давні руїни, прямовисні скелі, печерний комплекс зі сталактитами і сталагмітами, чиста тепла вода кольору яскраво-блакитного топазу, дрібний білий пісок і тропічна природа практично в своїй первозданній красі.

Для любителів дайвінгу в цих водах є чудовий риф з коралами неонових кольорів і дивовижними мешканцями підводного світу, для любителів наземних прогулянок – маса захоплюючих екскурсій по джунглях і археологічним пам’яткам. І все це поєднується з тихим і розміреним життям невеликого міста, що розташувався на узбережжі, і найбільш комфортабельними в Мексиці готелями.

Але якщо хочеться побачити пляж таким, яким він був до приходу європейської цивілізації, відчути спокій, умиротворення і повну гармонію з природою, краще відвідувати Paradise Beach рано вранці, це дає ще й унікальну можливість помилуватися захоплюючим дух сходом сонця над Карибським морем.