Пляж Ла Конча

408

Пам’ятки в Пляж Ла Конча, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пляж Ла Конча, екскурсовод, замовити екскурсію,

Затоку Ла Конча у Сан-Себастьяні має форму раковини. Оздоблює його два пляжу довжиною близько двох кілометрів, з них практично півтора припадає на пляж Playa de la Concha. У самому затоці знаходиться острів святої Клари. Пляж Playa de la Concha захищений бухтою від вітрів. Його окраса – піщані дюни, а сам пляж тут з надзвичайно м’яким піском. Відрізняє пляж високий рівень інфраструктури та оснащеності.

Playa de la Concha знаходиться в межах міста і оточений безліччю кафе і шикарних ресторанів. Після пляжного відпочинку можна зробити прогулянку по Старому місту, помилуватися на чудову старовинну і сучасну архітектуру, а також відвідати місцеві пам’ятки: Морський палац-акваріум в порту, Палац Мірамар -колишню резиденцію королеви Марії-Христини, Палац Айете, побудований у неокласичному стилі, а також старовинну фортецю на горі Ургуль, звідки відкривається прекрасний вид на затоку і місто.