Пляж Гувес на Криті

326

Пам’ятки в Пляж Гувес на Криті, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пляж Гувес на Криті, екскурсовод, замовити екскурсію,

Пляж Гувес відзначений європейським блакитним прапором. Берегова лінія в цьому невеликому місті обладнана всім необхідним – можна взяти в оренду парасольки і шезлонги, скористатися душем і роздягальнею, заглянути в уподобаний бар або кафе. Пляжна зона повністю відкрита, у вітряну погоду на морі лютують сильні хвилі.

Місто Гувес знаходиться в 18 кілометрах на схід від Іракліона. В цей район входять популярний курорт Като Гувес і село Пано Гувес. Прибережна зона густо забудована готелями і апартаментами, тому бажаючі можуть вибрати підходяще житло серед п’ятизіркових готелів або ж комфортного кемпінгу.

Уздовж усього пляжу Гувес тягнеться красива і добре освітлена набережна, де знаходиться безліч барів, таверн і магазинчиків. На пляжі представлені такі водні розваги, як водні лижі, парашути, банани, а також працює центр дайвінгу «Big Blue».