Пляж Anse Intendanse

415

Пам’ятки в Пляж Anse Intendanse, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пляж Anse Intendanse, екскурсовод, замовити екскурсію,

Anse Intendanse — це чудовий пляж, розташований на південно – заході острова Мае, який часто рекомендують до відвідування всім, хто відпочиває на Сейшельських островах. Довжина його піщаної дуги, оточена чудовими кокосовими пальмами, становить 500 метрів, а ширина – 20 метрів. Це місце чудово підійде для сімейного відпочинку, так як прибережна глибина тут сягає 3-х метрів. Anse Intendanse користується великою популярністю у любителів підводного плавання, так як неподалік від пляжу знаходиться дайвінг–центр.

В тутешніх місцях ви зможете усамітнитися з природою, помилуватися ідеальним білим піском і прекрасними горами, вкритими буйною рослинністю. Інфраструктура пляжу розвинена погано – тут ви не знайдете ресторанів, барів і магазинів. Також в цьому місці відсутні навіси, шезлонги і парасольки – єдиним укриттям від палючого сонця виступає тінь широколистих пальм.

При вході на пляж встановлена невелика табличка з написом на п’яти мовах, яка свідчить про те, що виповзають на берег рідкісні морські черепахи для того, щоб відкласти яйця, тому туристам слід бути досить обережними.