Пляж Агуада

267

Пам’ятки в Пляж Агуада, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пляж Агуада, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Пляжі
>

Пляж Агуада розташований на узбережжі Північного Гоа, поруч зі знаменитим історичним місцем в Гоа – фортом Агуада, який був збудований з метою захисту від ворогів.Пляж створений штучним способом і вважається закритим для сторонніх, так як належить готельного комплексу Форт Агуада.

Пляж покритий білосніжним піском і його межі обрамляє густа соковита рослинність. Пляж Агуада оснащений безкоштовними лежаками і парасольками, розваг на пляжі на жаль немає. Найближчим визначних об’єктом є старовинний форт, побудований португальцями в 1612 році для оборони гирла річки Мандові.

Зараз форт Агуада являє собойкомплекс з напівзруйнованими будівлями, заплутаними підземними ходами і маяком, існує думка, що в цьому місці, під землею залишилися тюремні камери для ув’язнених.Якщо ви будете подорожувати на узбережжі Північного Гоа, обов’язково відвідайте екскурсію по цьому дивовижно красивому і загадкового форту Агуада.