Площа Слави

271

Пам’ятки в Площа Слави, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Площа Слави, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 1 795

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Одним з головних надбань Хабаровська є площа Слави. Саме тут був споруджений меморіальний комплекс, приурочений до 30-річчя Перемоги з Дня Великої вітчизняної війни і в пам’ять про трудові подвиги працівників Хабаровського краю.

Площа знаходиться в центрі міста, на високому пагорбі, який підступає до Амуру. Суміжної вулицею поряд з площею, є головна міська вулиця – вулиця Леніна.

Центр площі прикрашає 30-метровий обеліск, який являє собою три вертикально розташовані стели із залізобетону. Вони служать символом мирного часу, протягом трьох десятиліть після закінчення війни. Обеліск вінчає металлопластина – майорить прапор, на якому зображена п’ятикутна зірка і серп із молотом, а внизу – лаврова гілка.
Золотими літерами на стелі викарбувані імена 58 Героїв Радянського Союзу – уродженців Хабаровського краю. А на іншій стороні – імена 6 кавалерів ордена Слави трьох ступенів та Героїв Соціалістичної праці (61 прізвище).

У Північно-східній частині площі розміщена стіна-стела, викладена рельєфними блоками з зірок. Вона відображає заслуги перед Батьківщиною. Вся поверхня площі покрита декоративною плиткою.