Площа Перемоги

278

Пам’ятки в Площа Перемоги, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Площа Перемоги, екскурсовод, замовити екскурсію,

Площа Перемоги, розташований в Калузі, являє собою меморіальний комплекс. Його основою вважається тридцятиметровий обеліск і гранітна стіна, фонтан і Вічний вогонь Слави. Свою назву площа отримала в честь двадцятиріччя перемоги у Великій Вітчизняній війні. Над проектом працювали місцеві архітектори: Кірєєв і Пермінов. Раніше на місці цієї площі знаходилася луговина, де був кам’яний будинок і пожежна каланча.

Відлік історії площі Перемоги розпочався з 28 грудня 1966 року. Саме в цей день поставили однойменний монумент. Вічний вогонь, що знаходиться на площі Перемоги, запалили дев’ятого травня 1970 року. Через п’ять років тут був похований прах Невідомого солдата.

До речі, на площі є і обеліск, на якому розташовується бронзова фігура, що зображає жінку. Вона тримає стрічку і перший супутник Землі. Стрічка є символом річки Оки, на якій розташовується Калуга.