Площа Кампо деї Фіорі

303

Пам’ятки в Площа Кампо деї Фіорі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Площа Кампо деї Фіорі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Кампо деї Фіорі – римська площа, розташована у центрі міста. Вона є популярним місцем відвідування в будь-який час дня, і відправною точкою для історичних вулиць з безліччю невеликих магазинчиків.

Сумну популярність ця прямокутна площа отримала завдяки проведеним тут у середні століття публічних страт. Одним з найвідоміших єретиків того часу, отримали тут своє покарання, був Джордано Бруні. Його велична статуя, встановлена в 1887 році в центрі площі, нагадує про казні філософа.

Незважаючи на сумне минуле, площа з досить життєрадісним назвою «Квіткове поле» кипить життям. Вдень тут функціонує один із найстаріших ринків Риму, де можна придбати найсвіжіші фрукти та овочі, найкращу рибу, всілякі спеції, різноманітне кухонне начиння та іграшки.

У вечірній час відкривають свої двері численні бари і ресторани Кампо деї Фіорі. Келих чудового італійського вина в одному з закладів, захопливе вуличне дійство і прекрасна можливість розслабитися у великій і веселій компанії – все це чекає вас на площі з настанням вечірніх годин.