Пивна «Монастирський пивовар Страгов»

359

Пам’ятки в Пивна «Монастирський пивовар Страгов», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пивна «Монастирський пивовар Страгов», екскурсовод, замовити екскурсію,

Пивна «Монастирський пивовар Страгов» знаходиться у місті Прага, на території Страговського монастиря. Історія пивоварні починається з 1400 року, і протягом багатьох років, вона переживала періоди розквіту, і періоди занепаду.

Знавці стверджують, що середньовічне пиво було набагато більш калорійне і давало можливість ченцям витримувати тривалі пости. У 2000 році пивоварня і пивна отримали друге народження.

«Монастирський пивовар Страгов» відомий своїм унікальним, найкращим у Празі сортом пива «Святий Норберт». Родзинкою пивоварні є той факт, що тут варять пиво не тільки загальновідомих сортів, але і сезонне – різдвяне, зимовий. Популярність пивоварня набула завдяки багаторічному керівництву майстра пивовара Мартіна Матінки.

Пивна «Монастирський пивовар Страгов» є дуже популярним місцем, і щоб відвідати її, потрібно заздалегідь замовляти столик. Крім пива у пивній можна скуштувати національні чеські страви, вибір їх дуже великий.