Південні ворота Золотий обителі Будди Шакямуні

256

Пам’ятки в Південні ворота Золотий обителі Будди Шак’ямуні, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Південні ворота Золотий обителі Будди Шак’ямуні, екскурсовод, замовити екскурсію,

Південні ворота Золотий обителі Будди Шак’ямуні – красиві ворота в східному стилі, передуючі вхід в найбільший буддійський храм Росії і всієї Європи. Як можна здогадатися з назви, ворота розташовуються з південного боку будівлі і вважаються однією з найкрасивіших пам’яток Елісти.

Південні ворота побудовані в традиційному східному стилі і забарвлені в три кольори – червоний, синій і золотистий. Ворота виглядають дуже яскраво і урочисто – адже відповідно до буддійських традицій, саме Південні ворота вважаються головним входом на територію Золотої обителі, хоча крім них до храму ведуть ще троє воріт, орієнтованих по сторонах світла.

Відразу від входу починається мощена доріжка, що веде прямо до храму. Також біля воріт встановлена красива статуя з білого мармуру, що зображає Цагана Аава – калмицького язичницького бога.