Пірейський лев

258

Пам’ятки в Пірейський лев, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пірейський лев, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Пірейський лев — це скульптура, яка до 1687 року була розташована на вході в гавань прекрасного курортного містечка Пірей. В даний час вона знаходиться у венеціанському арсеналі. На жаль, немає достовірної інформації з якої нагоди і коли скульптура була виготовлена, а також, чому вона була встановлена в Піреї. Монумент оповите легендами, а дослідження щодо нього ґрунтуються на свідченнях людей, які особисто бачили прекрасного «Лева». Стародавні скульптори Арванитопулос, Схинас і Канновас, які оглянули монумент вже у Венеції, стверджують, що він датується II століттям нашої ери і відноситься до так званному «класичного періоду». Незважаючи на це, офіційних даних по оцінці віку «Лева» не існує.

Італійські вчені Спон і Вельнер в 1675 році заявили, що монумент в 3 рази перевищує природні розміри тварини. Вони ж описували, що з пащі «Лева» виходить труба, що може свідчити про те, що раніше скульптура використовувалася в ролі фонтану. У Венеції «Лев» вирушив у 1687 році, в ході венеціано-османської війни, разом з іншими награбованими монументами. Інтерес венеціанців до левів пояснюється тим, що державним символом Венеціанської республіки колись був лев Святого Марка.