Перший у світі памятник Людині-невидимці

160

Пам’ятки в Перший в світі пам’ятник Людині-невидимці, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Перший в світі пам’ятник Людині-невидимці, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 8 177

Єкатеринбург зажив слави міста, в якому знаходяться найхимерніші пам’ятники, наприклад, пам’ятник Гені Букіну, Гітарного грифа, пам’ятник «Клавіатурі». Не став винятком пам’ятник Людині-невидимці,літературному герою новели письменника Герберта Уеллса. Цей монумент є першим у світі пам’ятником подібного роду, відкритий в 1999 році.

Центр міста, вхід в бібліотеку їм.В. Р. Бєлінського — це те місце, де встановили пам’ятник. Зовнішній вигляд монумента вельми оригінальний – це бронзова плита, розмір, якої не більш ніж метр на метр, а на ній гравюра: «Перший у світі пам’ятник Людині-невидимці, герою новели Герберта Уеллса». Крім цього монумент прикрашають два відбитки ступень, причому, різного розміру.

Мало кому відомо, що відбитки ступень належать двом реальним людям. Лівий (розмір ноги 43) – Євгену Касимову, літератору і автору ідеї, правий (розмір 41) – художнику Олександру Шабурову.

Пам’ятник Людині – невидимці, мабуть, єдиний пам’ятник, над створенням якого працювали не більше тижня. Монтаж пам’ятника співпав з проведенням фестивалю «Культурні герої XXI століття».