Перехрестя Сібуя

285

Пам’ятки в Перехрестя Сібуя, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Перехрестя Сібуя, екскурсовод, замовити екскурсію,

Перехрестя Сібуя давно перетворився не просто місце перетину двох вулиць, а в місце унікальне за своєю багатолюдності і насиченості руху. Слава його преумножилась після появи на світових кіноекранах у фільмах «Труднощі перекладу» і «Потрійний форсаж».

Зелений сигнал світлофора загоряється тут для пішоходів відразу з чотирьох сторін площі, і потоки людей прямують назустріч один одному щільною стіною. Виникає подібність броунівського руху, коли головним завданням стає не зіткнуться із зустрічним пішоходом. Іноді для цього доводиться здійснювати хитромудрі рухи і рухатися по складній траєкторії. Особливістю перехрестя є і те, що одна з пішохідних «зебр» прокладена прямо по діагоналі, що вносить ще більше сум’яття в людський потік. Якщо врахувати, що це перехрестя щодня пропускає через себе майже два мільйони чоловік, то стає зрозуміло, чому він став настільки знаменитий. Для багатьох туристів перетин перехрестя в годину пік стало своєрідним атракціоном, який додає «перчинку» у традиційний екскурсійний маршрут.

Недалеко від перехрестя, біля виходу зі станції метро, знаходиться пам’ятник собаці на прізвисько Хатіко. Рівно 9 років цей звичайний пес щодня приходив на Сібуя і чекав свого померлого господаря, ставши національною знаменитістю і символом вірності.