Павільйон «Москва» на території Всеросійського Виставкового Центру

273

Пам’ятки в Павільйон «Москва» на території Всеросійського Виставкового Центру, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Павільйон «Москва» на території Всеросійського Виставкового Центру, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Павільйон «Москва» на території Всеросійського Виставкового Центру – це спеціальне споруда, спроектована як виставковий павільйон СРСР на міжнародній виставці Експо-67 у Монреалі.

Проект розроблений колективом архітекторів під керівництвом Михайла Васильовича Посохина. Після закінчення Експо-67 було вирішено колишній павільйон СРСР відновити в Москві на території ВДНГ (нині ВВЦ) СРСР біля Північного входу.

Після відновлення висота павільйону була збільшена на три поверхи, він отримав нову назву: «Павільйон Міжгалузевих Виставок», але в публікаціях часто його іменують «Монреальським» павільйоном.

З 1990-х павільйон носить назву «Москва». Павільйон є одним з кращих прикладів Радянського Модернізму. Будівля зведена на металевому каркасі, який є частиною внутрішніх і зовнішніх конструкцій, що грають архітектурну роль. Безпосередньо вхід в павільйон знаходиться на високому стилобаті, до якого ведуть широкі сходи. Фасади павільйону являють собою суцільні скляні площини з виразним малюнком алюмінієвих рам. Всередині павільйон розділений на три поверхи, в ролі сходів служили ескалатори.