Павільйон №69 на території Всеросійського Виставкового Центру

419

Пам’ятки в Павільйон №69 на території Всеросійського Виставкового Центру, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Павільйон №69 на території Всеросійського Виставкового Центру, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Музеї, виставки
>

Спеціалізований виставковий комплекс (СВК) (колишній павільйон «Товари народного споживання та послуги населенню» був побудований в 1986 році колективом архітекторів під керівництвом В. Виноградського.

Виставковий комплекс є з останніх споруд архітектурного комплексу ВДНГ СРСР. У конкурсі на кращу споруду 1986 року павільйон удостоєний диплома Союзу архітекторів СРСР. Крім того, він вважався експонатом ВДНГ, так як відображав шляху розвитку архітектури і вдосконалення вітчизняної техніки будівництва 80-х років.

Незважаючи на велику протяжність фасадів, павільйон викликає враження легкості, стрункості і урочистості. Ці риси надають йому 24-метровий крок пілонів на бічних фасадах, елегантно промальовані вхідні портали, асиметричність композиції і величезні скляні вітражі.

Загальна площа павільйону – 40 тисяч квадратних метрів. Сучасні обладнані експозиційні площі, демонстраційні відкриті майданчики, аудіовізуальне обладнання, конференц-зал на 400 місць зі звукопідсилення і театральним світлом – такі умови СВК для проведення виставково-ярмаркових заходів. Щорічно тут проводиться близько 40 виставок і ярмарків.