Патріарше подвіря

288

Пам’ятки в Патріарше подвір’я, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Патріарше подвір’я, екскурсовод, замовити екскурсію,

Одним з найбільших православних храмів Росії є Храм-на-Крові. Розташований він в Єкатеринбурзі. Його повна назва – Храм-Пам’ятник на Крові в ім’я Всіх святих, в землі Російської просіяли. Цей храм був збудований у 2000-2003 роках поруч з місцем, де з 16 липня на 17 липня 1918 року була розстріляна царська родина і останній російський імператор Микола Другий.

Будівництво храму велося швидкими темпами, до 2002 року на дзвіницю були поставлені 11 дзвонів. У листопаді 2002 року відбулася закладка першого каменя уральської резиденції Патріарха Московського і всієї Русі Алексія Другого. Резиденція Патріарха або Патріарше подвір’я включає в себе патріарші покої, домову церкву святителя Миколая, бібліотеку і ряд приміщень для проведення різних культурних заходів. Тут, в уральській резиденції Патріарха, пройшло перше в історії виїзне засідання Священного Синоду.

В даний час Патріарше подвір’я являє собою не тільки діючий собор, але і музейний комплекс. У музейній частині виставлені експонати, присвячені останніх місяців життя імператора і його сім’ї. Також тут діє недільна церковно-приходська школа для дітей.