Парк Сан Алессіо

269

Пам’ятки в Парк Сан Алессіо, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Парк Сан Алессіо, екскурсовод, замовити екскурсію,

Парк Сан Алессіо біля схилу пагорба Авентін, прямо навпроти широко відомого цирку Максимус місцеві жителі називають розарієм. Парк відкритий для відвідування пару місяців в році. Займаючи чільне місце на Авентино, Розарій був багато століть римським жидівським кладовищем, практично до XX століття. Розбивка парку віддає данину історії місця, з стежками, утворюють символ схожий на канделябр.

В саду представлені як великі постійні колекції троянд, які займають верхні частини схилів і обплітають пішохідні стежки, так і конкурсні роботи, і нові породи квітів. Площа парку досить велика, становить близько 10 000 квадратних метра. Тут можна годинами ходити, фотографувати і обирати фаворита: починаючи з великих яскравих екстравагантних троянд зразок Rinascimento, і до солодкувато-блідих їх родичів, що ховаються на тлі перших. Аромати і кольору створюють незабутні переживання, особливо на тлі руїн Палатины і відкритого простору цирку Максимуса.

Кожен рік розарій відкритий для загального відвідувань під час квіткового сезону. В цей же час тут проводяться тури з гідом і особливі події. В один пам’ятний рік парк був відкритий вночі з вражаючими музичними шоу, ресторан і коктейль-баром. Парк варто відвідати за його красу, навіть якщо ви не є ентузіастом-флористом.