Парк Кадріорг

421

Пам’ятки в Парк Кадріорг, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Парк Кадріорг, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 765

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Палацово-парковий ансамбль Кадріорг ” в Таллінні відомий також під назвою «Екатериненталь» – він був створений за ініціативою Петра I в подарунок дружині Катерині I. Це єдиний в Естонії палацово-парковий комплекс. Закладка парку почалася в липні 1718 року. Авторство проекту належить італійському архітекторові Ніколо Мікетті, а Петро I брав участь у розмітці і планування будівлі палацу і майбутнього парку.

Спочатку площа парку була дорівнює приблизно 100 гектарів. У планах реконструкція парку в стилі XVIII століття, на даному етапі в подібному стилі відновлений лише палацовий сад. Природний ландшафт парку – численні галявини, акуратно засаджені клумби, доглянуті алеї, сади. Лебединий ставок – найпопулярніше місце у всьому комплексі.

У будівлі палацу в стилі бароко знаходиться філія Художнього музею, де виставлені твори мистецтва. Крім того, тут проводяться театральні вистави, концерти, лекції. Палац оточений кількома підсобними будівлями: реставрована будівля палацової кухні, де в даний час знаходиться музей Й. Міккеля, і будинок-музей царя Петра I, який у свій час служив літньою резиденцією.