Парк імені Щербакова

476

Пам’ятки в Парк імені Щербакова, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Парк імені Щербакова, екскурсовод, замовити екскурсію,

Парк названий на честь секретаря обкому партії А. С. Щербакова та розташований вздовж берега, що зв’язує між собою ставки. Багато паркові ландшафтні композиції знаходяться поблизу водного простору.

У 2005 році була повністю змінена архітектура території, були створені просторі майданчики для відпочинку і висаджені численні квіти, декоративні чагарники і дерева. Гордістю парку є тридцять тисяч кущів троянд, які привертають увагу відвідувачів. В цей же час були створені фонтани, встановлені ковані ворота та гарний металевий паркан.

В цей період в парку Щербакова включені 14 популярних атракціонів (з них 11 – сучасні), працюють три майданчики для малюків, човнова станція і інші об’єкти. У 2012 році парк був першим в країні нагороджений престижною міжнародною нагородою «Золотий поні», врученої керівникам за досягнення у сферах освіти та організації заходів.