Парк ім. Степанова

368

Пам’ятки в Парк ім. Степанова, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Парк ім. Степанова, екскурсовод, замовити екскурсію,

Парк культури і відпочинку ім. В. Я. Степанова є одним з парків міста Іваново і розташовується на березі річки Уводь. Загальна площа парку — 70 гектарів. У минулі часи це місце було улюбленим місцем відпочинку іванівців. У літній час на відкритих майданчиках проводились концерти та лекції, виступав ляльковий театр, а взимку – каталися на лижах, відзначали новорічні свята.

Історія свідчить, що в 1917 році територія парку була додана в межу міста Іванова в якості оздоровчої зони. У 1925 році парк був названий на честь одного з радянських діячів Василя Яковича Степанова. У 1935 році була прокладена трамвайна ліній №3, призначена для транспортування городян в парк. У травні 2009 року там був встановлений трамвайний вагон з метою нагадування про закрите в місті трамваї.

Зараз парк радує нас різноманіттям оглядових майданчиків і клумб, а також листяної рослинністю. Тут ви завжди зможете відпочити в літній спекотний день, по-справжньому возз’єднавшись з природою.

Що б потрапити в Парк культури і відпочинку ім. В. Я. Степанова, досить дістатися до міста Іваново, а там сісти на тролейбус №4 або автобус №14.