Парк ім. М. Гафурі

320

Пам’ятки в Парк ім. М. Гафурі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Парк ім. М. Гафурі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Центральний парк культури і відпочинку імені М. Гафурі є найбільшим парком Уфи. Його територія охоплює близько 29 га. Парк складається з двох зон. Верхня частина має площу 10 гектарів – тут розташована частина атракціонів. Нижня зона – лісопаркова. Вона розташована на 19 гектарах і включає в себе кінну базу, майданчик для картингу і всі зимові розваги.

У літній період Парк імені М. Гафурі стає улюбленим місцем зустрічей любителів веселих атракціонів, гравців у шахи і шашки. В парку працює кафе, караоке, є більярдний зал, тир, а також гральні автомати. Для дітей організовано катання на поні та конях, регулярно проводяться різні святкові програми, ігри та конкурси. Взимку до послуг відвідувачів представлена тюбінг траса і каток.

Центральною пам’яткою парку Гафурі є популярний атракціон “Колесо огляду”, висота якого становить 27 метрів. З оглядового колеса відкривається прекрасний вид на околиці – це прекрасне місце для того, щоб зробити відмінні фотографії на пам’ять.