Парк Халіфа

410

Пам’ятки в Парк Халіфа, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Парк Халіфа, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 5 515

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Парк Шейха Халіфа вважається одним з найбільш унікальних парків у місті Абу-Дабі. Він ідеально підходить для відпочинку та розваг знаходиться недалеко від аеропорту Аль Батін, що робить його дуже зручним для туристів і мандрівників. Однак, люблять це місце і місцеві жителі, адже чудові зелені сади парку відображають арабську та ісламську архітектуру.

Названо парк Шейха Халіфа в честь президента ОАЕ шейха Халіфа без Заїда Аль Нахайяна. Облаштування парку обійшлося в 50 мільйонів доларів, зате там є безліч цікавих об’єктів, наприклад, у парку свій власний акваріум, амфітеатр, мережа внутрішніх міні-поїздів, ігрові майданчики і сади. Заспокійливі звуки падаючої води і неяскраво освітлені озера, фонтани і канали перетворили цей парк в головну пам’ятку міста Абу-Дабі. Є так само і музей, який познайомить з історією Абу-Дабі. А найприємніше, що в парку Шейха немає написів «По газонах не ходити!» Навпаки, ходити, сидіти і навіть лежати на газонах дозволяється.