Парк «Франція в мініатюрі»

425

Пам’ятки в Парк «Франція в мініатюрі», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Парк «Франція в мініатюрі», екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Відпочинок і розваги
>

Вежа Мон Парнас, Ейфелева вежа, Єлисейські поля, Марсове поле, Лувр і Версаль, замки Амбуаз, Шенонсо, Шамбор… Список пам’яток Франції величезний, і для того, щоб подивитися все, що хочеться, потрібно дуже багато часу. Однак є варіант простіше – парк “Франція в мініатюрі”.
Знаходиться він в 37 км від Парижа в мальовничому містечку Эланкур. Тут під відкритим небом побудований макет Франції в масштабі 1:30.

Неспішно прогулюючись по парку, можна за кілька хвилин переміститися з однієї частини Франції в іншу. Тут не тільки відтворені з найдрібнішої точністю макети цікавих пам’яток країни, але і побудовані невеликі фрагменти різних областей Франції, наприклад, мости, залізниці, морські лагуни і причали. Плануючи подорож по цій чудовій країні, можна починати його з дослідження цього парку. Саме тут можна наочно зрозуміти, що дійсно хочеться подивитися, а що можна залишити на потім. Територія парку займає 3 га, а значить тільки на його огляд піде кілька годин.

Парк “Франція в мініатюрі” працює з березня по жовтень включно з 10.00 до 18.00 (у липні-серпні час роботи парку продовжується до 19.00). Вартість квитків на конкретну дату можна дізнатися на сайті парку.