Парафіяльна церква і старовинний палац віце-герцогів Кабреры

329

Пам’ятки в Парафіяльна церква і старовинний палац віце-герцогів Кабреры, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Парафіяльна церква і старовинний палац віце-герцогів Кабреры, екскурсовод, замовити екскурсію,

Замок виконтов де Кабрера розташований в самій старовинній частині міста, на площі поруч з церквою. Цей дворі в XII столітті належав династії Бланес, але в 1378 році його викупило сімейство Кабрера. Тоді палац являв собою міцне спорудження. Він складався з 4 потужних веж, які служили щитом для ворожих набігів.

При дворі виконты Кабрера займали вагомі пости і з відданістю служили монархам. Найвідомішим з Кабрера був Бернардо, саме він створив план будівництва середньовічного Баланеса. Він прилаштував будівлю церкви Св. Марії Бланесской до палацу. Але вік його був не борг, так як у зв’язку з придворними інтригами його обмовили і стратили. Нащадки Бернардо де Кабрера проживали в замку XVII століття. Але в 1623 році палац викупив купець Естеве Алеман.

Війна з французами і сильний буревій в 1740 році завдали величезної шкоди палацу. Після всіх подій вдалося зберегти лише дзвіницю і фасад палацу. Іншу частину відновили в повоєнні роки.