Парадний партер Літнього саду

116

Пам’ятки в Парадний партер Літнього саду, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Парадний партер Літнього саду, екскурсовод, замовити екскурсію,

Парадний партер Літнього саду — це геометрично побудована і оформлена килимовими клумбами і рабатками частина Літнього саду, стиль цієї території повністю відповідає стилю фонтанів і статуй всього парку.

У центрі Парадного партеру знаходиться відтворений Коронний фонтан — найбільший фонтан Літнього саду, навколо якого встановлені копії скульптур і бюстів. На початку травня по периметру і всіх кутках партеру виставляються рослини в діжках – цитрусові, лаврові та самшитові, а у вазах висаджуються композиції з літніх сортів історичного асортименту.

Парадний партер був унікально облаштований – весь його ділянку обрамляє рабатка з брусниці, яку стрижуть для додання їй чіткої форми. Враховуючи наповнення та оформлення партеру Літнього саду, можна сказати, що на сьогоднішній день аналогів їй в Петербурзьких, ні в приміських палацово-паркових ансамблях немає.