Памятник Великому Стояння на Угрі

251

Пам’ятки в Пам’ятник Великому Стояння на Угрі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пам’ятник Великому Стояння на Угрі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Пам’ятник Великому Стояння на річці Угрі розташований у Калузькій області на 176-му км автотраси Москва-Київ біля мосту через знамениту річку на лівому її березі. На місці, де розташовувалися російські війська під час стояння.

Ця подія відбулася в 1480 році між ханом Великої Орди Ахматом і великим князем московським Іваном III. Шість довгих місяців війська стояли один проти одного, і ніхто не наважувався перейти річку і почати атаку. У кінцевому підсумку справа до битви так і не дійшло і війська розійшлися. Так прийшов кінець Монголо-татарському ігу, яке панувало на Русі майже три століття.

Пам’ятник був відкритий в 1980 році до 500-річчя Великого стояння на Угрі. Являє собою чотирьох озброєних воїнів, які стоять, зімкнувши щити, і дивляться на інший берег в стан ворога. Висота пам’ятника складає 6 метрів, встановлений він на насипному пагорбі. Виготовлений з декоративного бетону з мармуровою крихтою. Напис на пам’ятнику говорить: «В пам’ять великого стояння на р. Угрі в 1480 році».