Памятник в. І. Леніну біля Ярославського вокзалу

131

Пам’ятки Пам’ятник в. І. Леніну біля Ярославського вокзалу, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пам’ятник в. І. Леніну біля Ярославського вокзалу, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Пам’ятник в. І. Леніну біля Ярославського вокзалу в Москві являє собою скульптуру вождя революції у піджаку, за борт якого він тримається однією рукою, при цьому друга рука лежить у нього на боці. Позаду постаті Володимира Ілліча височіє частина необробленого граніту, яка підкреслює значимість і монументальність пам’ятника.

Цей меморіал, виконаний скульптором А. П. Кибальниковым за проектом архітектора В. М. Гінзбурга, був встановлений на Комсомольській площі в 1967 році. Концепція цього меморіалу дещо відрізняється від традиційних скульптур тієї епохи. Більшовиків зазвичай зображували або в рішучому русі, або готовими зустріти і відбити натиск ворогів революції. При цьому кожен герой був наділений суворим поглядом, міцною масивною фігурою і важкими кулаками.

Пам’ятник Леніну біля Ярославського вокзалу, на відміну від цих скульптур, виконаний в досить м’якій манері, яка демонструє плавність ліній і легку задума вождя. У 2001 році цей пам’ятник в межах офіційно-ділового візиту відвідав лідер КНДР Кім Чен Ір.