Памятник Петру і Февронії Муромським

249

Пам’ятки Пам’ятник Петру і Февронії Муромським, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пам’ятник Петру і Февронії Муромським, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 400

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Поруч з храмом Успіння Пресвятої Богородиці в 2009 році встановлено пам’ятник Петру і Февронії Муромським. Двоє цих святих стали покровителями сім’ї та шлюбу, втіливши в життя головні духовні цінності та ідеали. Пам’ятник встановлений поруч з мостом, на якому молоді традиційно вішають замочки в знак непорушності свого союзу.

Автором проекту виступив Костянтин Чернявський. Триметровий пам’ятник зображує сцену повернення князів Петра і Февронії з вигнання назад на князювання в Муром. На відкритті пам’ятника єпископ Архангельський і Холмогорский Тихін сказав: «Саме любові, згоди, вірності часом не вистачає нашим сім’ям. Міцна сім’я-це основа для могутності нашої великої країни». Створення пам’ятника в Архангельську проходило в рамках програми «В колі сім’ї».

Після установки пам’ятника з’явилася нова традиція у молодят, які після одруження або вінчання приїжджають поклонитися муромським святим і попросити їх благославление.