Памятник невідомому матросу

392

Пам’ятки Пам’ятник невідомому матросу, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пам’ятник невідомому матросу, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Пам’ятник невідомому матросу знаменно розташували на узбережжі у місті-герої Одесі. На самому краю парку відпочинку і культури, названого ім’ям відомого українського письменника тараса Шевченка, знаходиться меморіальний комплекс. У 1960 році його відкрили в день перемоги 9 травня.

Скульптором комплексу є М. І. Нарузецкий, архітектори – П. В. Томілін, Р. В. Топуз. У 1964 році композитором Ігорем Михайловичем Асєєвом були покладені на музику вірші Роберта Івановича Рождественського. В результаті був створений музичний шедевр, який звучить на Алеї Слави як «Реквієм пам’яті невідомого матроса».

Алея Слави стала останнім притулком для радянських бійців, загиблих у Велику Вітчизняну Війну. Тут поховані капітани кораблів, піхотинці, підводники, прикордонники. Алея Слави веде до гранітного обеліску. Висота обеліска з червоного граніту становить 21 метр.