Палаццо Дукале

213

Пам’ятки в Палаццо Дукале, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Палаццо Дукале, екскурсовод, замовити екскурсію,

Палаццо Дукале або Палац дожів є одним з найбільш важливих історичних будівель Генуї. Перша частина палацу (Палаццо Фієскі) була побудована в 1298 році під час найбільшого економічного піднесення всього Середземномор’я. «Вежа Народу» (іди Гримальдина), що входить в архітектурний ансамбль Палацу дожів, була завершена лише в 1539 році.

У 1992 році Палаццо Дукале був капітально відреставрований і став головним майданчиком святкування 500-річчя відкриття Колумбом Америки. У липні 2001 р. тут відбувся саміт «Великої вісімки», в якому взяли участь лідери США, Росії, Німеччини, Франції, Великобританії, Італії, Японії і Канади.

На жаль, пересічний відвідувач може побачити інтер’єри палацу тільки під час проведення якоїсь виставки чи громадського заходу. Якщо вам пощастить, і ви в такий день потрапите сюди, то обов’язково зверніть увагу на чудові фрески і чудову ліпнину, прикрашають зали Великого і Малого Рад.

Вежа Народів відкрита для відвідування в усі дні, крім понеділка. Тут можна зануритися в середньовічну історію міста, відчути темряву і духоту тюремних камер, де містилися державні злочинці. А незабутній вид на Геную з верхнього майданчика вежі цілком компенсує тяжке враження від відвідування казематів.