Палац Великого князя Михайла Михайловича

345

Пам’ятки в Палац Великого князя Михайла Михайловича, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Палац Великого князя Михайла Михайловича, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Палац Великого князя Михайла Михайловича знаходиться в місті Санкт-Петербург і розташований на Адміралтейській набережній. Палац був побудований у 1885-1891 рр. за проектом архітектора Максиміліана Месмахера. Палац був призначений для князя Михайла Михайловича, однак він не прожив тут ні одного дня, так як був висланий до Англії після одруження на внучці А. С. Пушкіна Софії Меренберг.

Будівельні технології, що застосовуються при зведенні палацу, були новаторськими для того періоду часу, і тому його будівництво зайняло тривалий період, з 1885 по 1891 рік, а внутрішня обробка приміщень тривала до 1900 року. Будівля була обладнана водопроводом і каналізацією, були підведені газ, електрика і навіть телефон. Після від’їзду князя Михайла Михайловича, для якого будувався палац, тут розташовувалися різні адміністративні установи, а в 1911 році палац був куплений страховим товариством «Російський Ллойд». В даний час в ньому ведуться інтенсивні відбудовчі роботи.