Палац Монсеррейт

295

Пам’ятки в Палац Монсеррейт, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Палац Монсеррейт, екскурсовод, замовити екскурсію,

Палац Монсеррейт, це ще один казковий палац в передмісті Лісабона – місті Сінтра. Чудове ажурне будівля палацу з каменю вкриває тіниста листя навколишнього парку. Будівля палацу було відновлено в 1858 році, і тут знаходилася літня резиденція заможного британця Френсіса Кука.

Монсеррейт – назву старої каплиці, яка була побудована в XVI столітті лісабонським шпиталем Всіх Святих на горі недалеко від Сінтри. Френсіс Кук, выкупиший ці землі в 1856 році, був третім власником. Палац Монсеррейт став улюбленою іграшкою сімейства Куків. Над його обробкою працювало понад 500 осіб. Достаток каменю, зазвичай робить інтер’єр важким, але не палац Монсеррат.Тут як раз кам’яна різьба і ліпнина зробили палац ажурним і невагомим, в якому немає порожніх стін.

Навколо палацу розбито «романтичекий сад» – робота ландшафтного дизайнера Джеймса Бурту. В саду більше 2000 видів рослин, деякий ділянки імітують сади різних країн світу. Для саду розроблена іригаційна система, що дозволяє газонах круглий рік залишатися зеленими.