Палац Антелла

443

Пам’ятки в Палац Антелла, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Палац Антелла, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Палац Антелла знаходиться на площі Санта-Кроче у місті Флоренція. Будівля відноситься до періоду Середньовіччя, а в кінці XVI століття його добудували, додавши ще один поверх. Особливо привертає погляд чудовий фасад, прикрашений барвистими декораціями.

Палац Антелла разом з сусідньою будівлею на початку XVII століття викупив Нікколо дел’Антелла, який наказав перефарбувати фасади. Роботи з реставрації фасадів вела група художників під керівництвом Джованні да Сан-Джованні – відомого майстра епохи Бароко. У 1619-1620 році художники прикрасили палац різними розписами із зображенням квітів, арабесок і серії алегоричних образів.

Над головним входом в будівлю був встановлений бюст великого герцога Тосканського – Козімо другого Медічі. У внутрішньому саду палацу колись знаходився мармуровий фонтан і статуя «Юність» скульптора Джамболонья. Зараз її частині представлені у музеї Ермітаж і лондонському Музеї Вікторії і Альберта.