Пагорб Святого Петра

304

Пам’ятки в Пагорб Святого Петра, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пагорб Святого Петра, екскурсовод, замовити екскурсію,

Пагорб Сан-П’єтро, як годиться, дав початок історії Верони. Перше поселення тут виникло у VI-V столітті до нашої ери. Сьогодні він служить місцем розміщення деяких історичних будівель і оглядовим майданчиком.

У I столітті до нашої ери на пагорбі виник Римський театр, але з плином століть його забудували. Останнє з масштабних змін території Сан-П’єтро довелося на час панування французів, які знесли всі споруди на пагорбі. У 1858 році на ньому виникло нове будівля замку Сан-П’єтро і австрійські казарми. Ще пізніше при розкопках було виявлено Римський театр, функціонує і зараз. А між ними розташовується монастир.

Шлях до пагорба починається від мосту Понте Пєтра і підніжжя пагорба. Підіймаючись до його вершині, можна побачити безліч вілл XVIII-XIX століть з різноманітною архітектурою. І нарешті, в самому верху вас чекає прекрасний вид на всю Верону і околиці, насолоджуватися яким можна з будь-якого боку пагорба.