Пагорб Келтон

160

Пам’ятки в Пагорб Келтон, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пагорб Келтон, екскурсовод, замовити екскурсію,

Пагорб Келтон розташований в центрі Единбургу, столиці Шотландії. Він охороняється ЮНЕСКО і входить в список місць Світової спадщини. А видом, що відкривається з цього пагорба, часто надихаються фотографи та художники міста.

На пагорбі знаходиться штаб-квартира шотландського уряду, яка базується в Домі Святого Андрія. На його крутому південному схилі можна побачити будівлю Шотландського парламенту, а біля його підніжжя — палац Холіруд.

Тут знаходяться і інші знакові для Шотландії пам’ятники та будівлі: Національний пам’ятник, зведений у пам’ять про шотландських воїнів, загиблих в наполеонівських війнах, Пам’ятник Нельсону, Дугалду Стюарту, Роберту Бернсу, монумент, присвячений політичним мученикам, гробниця філософа Девіда Юма і міська обсерваторія.

У 1456 році, згідно зі статутом Джеймса II, Келтон Хілл був використаний в якості майданчика для проведення турнірів і воєнізованих спортивних заходів, що автоматично забороняло традиційну гру в гольф і футбол. У травні 1518 ці землі були надані ченцям-кармелітам, після чого вони побудували невеликий монастир, однак у 1591 році його передали під лікарню для прокажених.

Пагорб називають природним амфітеатром, тому не дивно, що тут ставилися п’єси під відкритим небом, наприклад, «Ane Pleasant Satyre з Thrie Estaitis» сера Девіда Ліндсея.

В даний час Келтон Хілл є місцем проведення низки фестивалів. Найбільшим з них є фаєр-шоу, яке проводиться щороку 30 квітня. У ньому традиційно беруть участь понад 12000 чоловік.