Пагода Тхієн Му

288

Пам’ятки в Пагода Тхієн Му, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пагода Тхієн Му, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Пагода Тхієн Му є одним з найвідоміших споруд В’єтнаму.

Історії створення пагоди передує легенда про те, що в місті з’явилася фея, яку звали Тхієн Му, вона повідомила жителям, що країна почне процвітати, коли феодал побудує пагоду. Нгуєн Хоанг, дізнавшись про це, наказав негайно почати будівництво.

Переживши безліч руйнувань і відновлень, споруда, нарешті, придбала вид семиэтажной восьмикутної башти, що піднімається на пагорбі з видом на знамениту Ароматну річку. Поверхів у пагоді не випадково сім – кожен з них уособлює Будду в людській подобі. Пізніше на першому поверсі була встановлена статуя черепахи, виконана з мармуру, яка у В’єтнамі є символом довголіття.

За час свого існування пагода Тхієн Му не раз була центром антиурядових виступів, з-за чого періодично була зруйнована і знову відновлена. Але зараз, в мирні часи, тут проживають кілька ченців і послушників, які шукають шлях просвітлення і містять пагоду в порядку. Тхієн Му рада прийняти відвідувачів і туристів.